.

.

TOPTAN VE PERAKENDE + YENI PNÖMATIK PET/PLASTIK/PP ÇEMBERLEME ARACı XQD-19, PET ÇEMBERLEME MAKINESI 13-19 MM IÇIN (GERGINLIK> = 3500N)

TOPTAN VE PERAKENDE + YENI PNÖMATIK PET/PLASTIK/PP ÇEMBERLEME ARACı XQD-19, PET ÇEMBERLEME MAKINESI 13-19 MM IÇIN (GERGINLIK> = 3500N)

Müşteri değerlendirmesi:

₺ 245.00
Tutar
Stokta

TOPTAN VE PERAKENDE + YENI PNÖMATIK PET/PP/PLASTIK ÇEMBERLEME ARACı XQD-19, PET ÇEMBERLEME MAKINESI 13-19 MM IÇIN (GERGINLIK > = 3500 N) güçlü pnömatik plastik çemberleme araçları XQD-19 ile kullanım için uygundur kombinasyonu yarı-otomatik kayış besleme istasyonları veya durumlarda çemberleme operasyon dururken. The iyi kanıtlanmış ve sağlam tasarımı araçları bir zor koşullarda güvenilir çalışma sağlamak, genelinde tüm sektörlerde kullanılmaktadır. the aracı ile kullanım için mevcut genişlikleri ile Polyester ve Polipropilen çemberleme 13mm (1/2 ") kadar 19mm (3/4 ") ve kalınlıkları 1.2mm.This kadar aracı fusion paketleme makinesi bir türüdür. The alıştırılmış termoplastik ambalaj kemer sürtünme tarafından üretilen ısı hareket kaynaşmış olduğunu; dolayısıyla, denir " sürtünme fusion ". prensibi kullanmaktır bağlama bant sarma ürün veya paket, ısıtarak sonra sıkın ve biter erimiş veya çanta tokalar bağlantı makinesi gibi malzeme kullanın. açıklama modeli : XQD-19 askı malzemesi : Polyester/PP/PET Kayış kayış genişliği : 13,16, 19mm kayış kalınlığı : 0.5-1.2mm gerginlik : > = 3500 N hava basıncı : 0.5-0.8 MPa (72-100 PSI) Aralığını ayarlamak Kaynak Süresi : 2-5 s ortak : Sürtünme Kaynak aracı boyutu : 280 × 160 × 180mm aracı ağırlık : 3.8 kg avantajı 1 kullanımı kolay, hafif ve ağır makineli, pnömatik güç tasarımı; 2 bağlantı elemanları olmadan, sürtünme ısı kaynak kullanarak, arayüz güzel ve güvenilir; 3 yüksek otomasyon derecesi, gergin, güçlü kaynak hattı kabuk kontrol 4 büyük sıkma kuvveti, özel yapı tasarımı, uygulanması kolay, gibi çelik, alüminyum, ağır ambalaj malzeme sıkın ve ambalaj; 5 makine dayanıklılık, tüm vücut yüksek mukavemetli alaşımlı malzeme ve bileşenler yapılır, yüksek güvenilirlik tasarımı, gelişmiş üretim teknolojisi; 6 patentli tasarım, güvenli kullanımı, yorgunluk tasarımı kaçının. XQD-19 Pnömatik PP/PET Çemberleme Araçları Fotoğraf aksesuar Fotoğraf sızdırmazlık Fotoğraf AMBALAJ FOTOĞRAF uygulama uygulanabilir sanayi yaygın kağıt, alüminyum, çelik, ahşap, ahşap, sentetik, pamuk, tütün, kimyasallar, metal ürünleri ve diğer sanayi.  bildiğimiz end kullanıcıların gerçek ambalaj gereksinimi, biz pazarlama deneyimi var, uygulama ve çeşitli sektörlerde gelen satış sonrası servis. bizim mühendislerimiz çalışma sonunda derinden kullanıcıların siteleri, uygulamanın gereksinimi araştırmak araştırma ve geliştirmek için yüksek kalite PET kayış, ve müşterilerin uygulama ve geliştirme katılmak, uzak yapma imalat ve uygulamaları eşleşti. nasıl Kullanılacağı Pnömatik Plastik Çemberleme Aracı Pls Aşağıdaki Gibi Kontrol müşterilerden aracı hakkında aşağıdaki soruları ve cevapları.

Daha fazla veri

is_customized:
Evet
Marka Adı:
TOPPACK
diy malzemeleri:
Metal İşleme
Model Numarası:
XQD-19
Ortalama Hava Tüketimi:
0.4-0.6Mpa
boyut:
37*23*21CM
Tipi:
Diğer

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri