.

.

6 adet Rafah Kağıt Halat Tayvan Kağıt Rattan Kawasaki Güller Malzeme Kağıt Çiçek Özel Renk Kağıt Asma Bir 2.7 Meters22 yapmak renkler

6 adet Rafah Kağıt Halat Tayvan Kağıt Rattan Kawasaki Güller Malzeme Kağıt Çiçek Özel Renk Kağıt Asma Bir 2.7 Meters22 yapmak renkler

Müşteri değerlendirmesi:

₺ 8.26
Tutar
Stokta

ürün Adı : Rafi kağıt halat, tayvan kağıt rattan, el yapımı çiçekler malzeme, bir 2.7 m çok renk pick
malzeme : Rafi kağıt halat, İthal Tayvan kağıt rattan
ürün boyutu : yaklaşık 0.5 cm çapı, katlanmamış 10.5 cm hakkında, bir uzunluğu yaklaşık 2.7 metre, bir gül yaprakları 15, 2.7 metre yaklaşık % 7 çiçek yapabilirsiniz.
ürün Açıklaması : renk kağıt asma tokluk iyi, renkli, üniforma rengi, yapabilirsiniz kağıt çiçekler, sahne düzeni, el sanatları üretimi.
renk Seçin : bize istenilen renk numarası Bırakın İşte NO. 1 NO. 31 renk kağıt rattan çok renk seçebilirsiniz, NO. 1 NO. 25 için doğrudan satın alınabilir, NO. 26 mavi gerekiyorsa, NO.1 28 Işık mor, NO. 29 siyah, NO.1 30 Turuncu sarı, NO. 31 yeşil bir bırakabilirsiniz bana mesaj, fiyat aynı Oh! her paket satılan 6 kök kağıt rattan uyarınca, size ne gibi renkler bize bir mesaj verebilir sayısı, dikkat değilse, biz rastgele sevk yo yapıt :

Daha fazla veri

Ürün Tipi:
Kordonlar
çap:
0.5cm
malzeme:
Kâğıt
terbiye:
Kaplanmış
şekil:
Düz
özellik:
Çevre Dostu,Yüksek mukavemetli
Model Numarası:
GL-082101
uzunluk:
2.7 Meters
teknik:
Bükülmüş

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri